Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Η ΚΕΔ όρισε τον Χάρη Καλογερόπουλο  στη ρεβάνς μεταξύ ΑΕΚ και Ολυμπιακού για τα προημιτελικά του Κυπέλλου που θα διεξαχθεί την Τετάρτη (11/3, 19:00) στο ΟΑΚΑ.

Βοηθοί του θα είναι οι Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας), Κυριάκος Μερκενίδης (Μακεδονίας) και τέταρτος ο Θανάσης Γιάχος (Χίου).

Παρατηρητής θα είναι ο Δημήτρης Καλύβας από τη Βοιωτία.

Ο Αθηναϊος διαιτητής έχει σφυρίξει φέτος το νντέρμπι του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό στο Καραϊσκάκη, όπου οι γηπεδούχοι κέρδισαν 1-0.

Τελευταία φορά που σφύριξε Ολυμπιακό ο Καλογερόπουλος ήταν στις 13/12 και στο ματς του Λεβαδειακού με τους ερυθρόλευκους να επικρατούν 2-1 στο 91'. Επίσης φέτος έχει διαιτητεύσει και το Ολυμπιακός - Βέροια 3-0.

Όσον αφορά το Κύπελλο, πέρυσι ο Καλογερόπουλος ήταν στο Φάληρο και στο ματς του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ (2-1).

Να σημειώσουμε επίσης πως ο Καλογερόπουλος, είχε βρεθεί στο ΟΑΚΑ σε αγώνα της ΑΕΚ κόντρα στον Πανιώνιο, στις 2/2/13, τη χρονιά που η Ένωση υποβιβάστηκε.

Όσον αφορά τους βοηθούς ο πρώτος, Αλεξέας, ήταν μαζί με τον Καλογερόπουλο στο περσινό ματς Κυπέλλου ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ στο Φάληρο,  ενώ το 2011 ήταν στο 1-1 του ΟΑΚΑ ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό. Επίσης ήταν πρόσφατα στο 0-0 της Τούμπας με διαιτητή τον Γιάχο

Από την άλλη ο Μερκενίδης (δεύτερος βοηθός την Τετάρτη) ήταν βοηθός στο Λεβαδειακός - Ολυμπιακός και Εργοτέλης - Ολυμπιακός φέτος.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

  ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00  ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

 17:15  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

  19:30  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΑΣΙΩΠΗ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

 17:15  ΟΦΗ - SKODAΞΑΝΘΗ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Π.Α.Ε. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

 17:15  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2

19:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

17:15  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΑΕ ΑΟΚ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 19:30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΕΝΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

19:30 Θ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 

Τετάρτη 11/2

16.00: Ηρακλής – Πανιώνιος

Διαιτητής:M. Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Γ..Πασχάλης (Ηπείρου), Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)

Τέταρτος: Γ.Κύζας (Δράμας)Θ.Βέλιος

19.30: Ολυμπιακός – ΑΕΚ

Διαιτητής: Μ.Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Α.Γρεβένης (Χαλκιδικής),Ι. Σίπκας (Πέλλας)

Τέταρτος:Α. Αρετόπουλος (Τρικάλων)Μ.Καλαθενός

Πέμπτη 12/2

15.00: Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής:Α. Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Β.Καμπούρης (Ευβοίας), Φ.Ελευθερίου (Αθηνών)

Τέταρτος:Γ. Φουκάκης (Ηρακλείου)Μ.Γιαννναδάκης

19.30: ΟΦΗ – Ξάνθη

Διαιτητής:Χ. Μήτσιος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Ν.Γεωργαράκος (Αθηνών), Π.Σταθόπουλος (Ηλείας)

Τέταρτος:Μ. Βοσκάκης (Ρεθύμνου):Σ.Γρυλλάκη