Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΪΧΑΡΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 18:15 ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ

 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΔΟΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00 Ο.Α.Κ.Α ΠΑΕ ΑΕΚ ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ- ΙΘΑΚΗΣ

 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ1923 ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΣΠΑΘΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 20:30  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΔΕΥΕΡΑ

 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

19.15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΕ ΑΣΤΗΡ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ∆ΡΑΜΑΣ ΣΚΟΥΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

19.15  ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡ∆ΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

 

21.30  ΑΕΚ ΠΑΕ ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΑΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ∆Ω∆/ΣΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 19.15  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΥΡΟΜΠΙΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ∆ΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ∆ΗΣ ∆ΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΡΟΥΤΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

19.15  ΠΑΟΚ ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ ΦΩΤΙΑ∆ΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

 

19.15 ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΕ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΑΡΑΙ∆ΑΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕ∆ΟΝΙΑΣ  

 

  21.30  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ∆ΕΛΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑ∆ΙΑΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑ∆ΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΡΥΛΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

 21.30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΣΙ∆ΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ∆Ω∆/ΣΟΥ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑ∆ΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ∆Ω∆/ΣΟΥ ΘΑΝΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ  θυμηθηκαν στην ΚΕΔ τωρα που εφυγε ο Ζωγράφος ότι υπαρχει διαιτητής με το ονομα Θανάσης Τζήλος και τον ωρισαν στο φινάλε της αγωνιστικης δράσης διαιτητη στον τελικο των Νεων της φουτμπώλ λιγκ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΕΚ  που θα γινει την Κυριακη στις 15.30 μμ στο Αλκαζαρ με ζωντανη τηλεοπτικη μετάδοση από καναλι του ΟΤΕ

Ο Τζήλος στη φετινη περίοδο πηγε χαμενος ,μιλαμε για ένα διαιτητη με ικανοτητες  32 χρόνων πολιτικος μηχανικός γιατι δεν τον πηγαινε ο παραιτηθεις Ζωγράφος και ετσι οι συμμετοχες του ηταν ελάχιστες

Στο τελικο της Κυριακής βοηθοι του θα είναι οι συντοπιτεςτου Γιωργος Αναστασιου Θοδωρος Καραμπούλας και τεαρτος ο Λάμπρος Βλιώρας ενώ παρατηρητής ορίστηοε  ο Γιάννης Κρικης 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝ HΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΩΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜHΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟΓΗΠΕΔΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΕΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΠΙΣΚΟΠΗΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΘΙΩΤΙΔΑΣΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣΤΡΥΦΩΝΑΡΚΑΔΙΑΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΦΛΩΡΙΟΣΑΘΗΝΩΝΜΠΛΑΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΣΓΚΡΟΥΤΣΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 17:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟΣΤΑΔΙΟΑΧΑΡΝΩΝΑΤΤΙΚΗΣΝΕΟΣΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΡΙΚΑΛΩΝΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝΦΘΙΩΤΙΔΑΣΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΠΕΙΡΑΙΑΣΕΛΙΜΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΛΑΚΩΝΙΑΣΚΑΛΥΒΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΟΙΩΤΙΑΣ

17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 10 2

 17:00 ΓΗΠΕΔΟ΄΄ΠΜΑΣΑΓΡΟΤΙΚΟΣΑΣΤΗΡ΄΄ΑΓΡΟΤΙΚΟΣΑΣΤΗΡΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΚΟΜΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣΚΑΛΦΟΓΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΙΟΡΔΑΝΗΣΚΑΣΤΟΡΙΑΣΜΑΛΟΥΤΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΗΜΑΘΙΑΣΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΔΡΑΜΑΣ

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (10/5)

 

19.00: Καλλονή-Ατρόμητος

 

Διαιτητής: Γ.Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)

 

Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας),Η. Αλεξέας (Μεσσηνίας)

 

4ος:Ι. Δελφάκης (Αρκαδίας)Χ.Καρατζάς

 

19.00: Αστέρας Τρίπολης-Κέρκυρα

 

Διαιτητής: Α.Παπαπέτρου (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Χ.Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Α.Καρατζίκας (Αθηνών)

 

4ος:Δ. Θάνος (Γρεβενών)Γ.Μπίκας

 

19.00: Εργοτέλης-Λεβαδειακός

 

Διαιτητής: Α,Αρετόπουλος (Τρικάλων)

 

Βοηθοί: Δ.Τάτσης (Ηπείρου), Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών)

 

4ος: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)Ι.Τσαχειλίδης

 

19.00: Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

 

Διαιτητής: Α.Παππάς (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Χ.Μαγιάννης (Άρτας),Λ. Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)

 

4ος:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)Δ.Νταμπώσης

 

19.00: Παναιτωλικός-Βέροια

 

Διαιτητής: Μ.Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

 

Βοηθοί: Ι.Κοντιζάς (Πειραιά), Κ.Χαρίσης (Γρεβενών)

 

4ος:Μ. Κουτσιαύτης (Άρτας)Γ.Μαζαράκης

 

19.00: Πανθρακικός-Ξάνθη

 

Διαιτητής: Σ.Τριτσώνης (Αθηνών)

 

Βοηθοί: Π.Σταθόπουλος (Ηλείας), Ι.Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

 

4ος: Γ.Κύζας (Δράμας) Χ.Δαγκλής

 

19.00: Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

 

Διαιτητής: Α Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

 

Βοηθοί:Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής),Δ. Γκάγκας (Λάρισας)

 

4ος: Μ.Βοσκάκης (Ρεθύμνου)Ι.Κωνσταντινίδου

 

19.00: Πλατανιάς-Ολυμπιακός

 

Διαιτητής: Γ.Κομίνης (Θεσπρωτίας)

 

Βοηθοί: Γ.Καλφόγλου (Θεσπρωτίας),Δ. Βερρής (Λέσβου)

 

4ος: Σ.Μαντάκης (Ημαθίας).Δ,Μπερσής 

 

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

18:00 Ε.Α.Κ. ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩAΝΝΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2 04/05/1

 18:00 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΛΚΑΖΑΡ) ΛΑΡΙΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΙΟΥ ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ  

18:00 Ο.Α.Κ.Α ΑΕΚ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΝΤΙΤΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΤΑΣ