Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Αναλυτικά:

Σάββατο (27/2)

15.00 Καλλονή - Πλατανιάς

Διαιτητής: A.Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Ν. Γεωργαράκος (Αθηνών), Β.Καμπούρης (Εύβοιας)

4ος: Γ.Κύζας (Δράμας)Γ.Μπίκας

17.15 Παναιτωλικός - Ξάνθη

Διαιτητής: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Ι.Τουμπακάρης (Αθηνών), Α.Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Γ.Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)Γ.Μαζαράκης

19.30 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων)

Βοηθοί: Ε.Κουρεντάς, Θ.Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος:Δ. Καραντώνης (Ημαθίας)Γ.Λιόλιος

Κυριακή (28/2)

15.00 Ολυμπιακός - Βέροια

Διαιτητής: Α.Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί:Γ. Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Δ.Βέρρης (Λέσβου)

4ος: Θ.Γιάχος (Χίου)Δ.Σαραιδάρης

17.15 Πανθρακικός - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής:Α. Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί:χ. Κούλα (Ξάνθης), Δ.Ζησιμόπουλος (Πειραιά)

4ος: Μ.Σκουλάς  (Σερρών)

17.15 Πανιώνιος - Λεβαδειακός

Διαιτητής: Ι.Δελφάκης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: λ.Δημητριάδης (Μακεδονίας),Ι. Κουράκης (Ηρακλείου)

4ος: Α.Τσαμούρης (Πειραιά)Ι.Σπυρόπουλος

19.30 ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

Διαιτητής:Μ. Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί:Χ. Μπαλτάς (Αχαΐας), Χ.Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)

4ος:Μ. Λαμπρόπουλος (Ηλείας)Δ.Καλύβας

Δευτέρα (29/2)

19.30 Ατρόμητος - Ηρακλής

Διαιτητής:Σ. Μάνταλος (Καβάλας)

Βοηθοί:Β. Καραβασίλης,Γ.Λαζαρής (Καβάλας)

 

4ος: Ν.Πουλημάς (Κέρκυρας) Σ.Φλώτσιος

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κυριακή (28/2)

15.00: Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Μήτση (Πειραιά)

Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών, Κουτσούμπου (Πειραιά)

4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

15.00: Τρίκαλα - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νικολαΐδης, Χαδημόγλου (Μακεδονίας)

4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

15.00: Απόλλων Σμύρνης - Λαμία

Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)

Βοηθοί: Τζιλίρης (Πειραιά), Μπαλιάκα (Λέσβου)

4ος: Μιχελής (Πειραιά)

15.00: Πανσερραϊκός - Καλλιθέα

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Παπαδάκης (Ημαθίας)

4ος: Κουμπαράκης (Θράκης)

15.00: Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

4ος: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Δευτέρα (29/2)

15.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας), Σπανός (Αχαΐας)

4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

18.00: Κισσαμικός - Χανιά

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Αξιολόγηση Χρήστη: 3 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Στην αντικατάσταση του διαιτητή  Στέλιου Φώτη, που είχε οριστεί να διευθύνει τον αγώνα της Παναχαϊκής με την Αναγέννηση Καρδίτσας, προχώρησε η ΚΕΔ η οποία όρισε στην θέση του τον Παναγιώτη  Κουλούδή. απο την Μυτιληνη

 

Ακομη αλλαξε ο  Α βοηθός στην αναμετρηση του Αρη με τον Εθνικο Αγιονερίου Συγκεκριμένα, αντί του Μάναση του Συνδέσμου Τρικάλων, χρέη α’ βοηθού θα εκτελέσει ο Γκαρέλης του Συνδέσμου Λάρισας.

Αξιολόγηση Χρήστη: 5 / 5

Αστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια ΕνεργάΑστέρια Ενεργά

Παρασκευή (19/2)

15.00: Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Τζάνης (Τρικάλων), Τίκας (Καρδίτσας)

4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

Κυριακή (21/2)

15.00: Κέρκυρα - Πανελευσινιακός

Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Σιδέρης (Αχαΐας)

4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

15.00: Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Θοεδώρου (Πιερίας)

4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)

15.00: Κισσαμικός - Ζάκυνθος

Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά)

Βοηθοί: Τρουλίνος (Ηρακλείου), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

18.00: ΑΕΛ - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Καραγιαννίδης (Αθηνών)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Δευτέρα (22/2)

15.00: Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Παπανικολάου (Κορινθίας)

4ος: Μανούχος (Αργολίδας)

18.00: Καλλιθέα - Τρίκαλα

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)